Jak znaleźć wycieraczki do mojego samochodu?

To bardzo proste! W górnym MENU WYCIERACZKI musisz wybrać swoją markę samochodu, a następnie model z odpowiednim rocznikiem produkcji auta.

Co jeśli dla danego modelu nie ma przypisanych wycieraczek?

Może się zdarzyć, że do wybranej podkategorii nie ma jeszcze przypisanych odpowiednich wycieraczek, wtedy skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie, albo jeśli wiesz, że wycieraczki w Twoim aucie posiadają uniwersalne mocowanie typu „U”, po prostu zmierz ich długość i wyszukaj je w naszej ofercie. Do wyboru masz wycieraczki WU Premium Silicon Line (rekomendowane!), WUH Hybrydowe oraz WUS/WUSP Szkieletowe.

Co jeśli wycieraczki w moim aucie posiadają inne mocowanie?

W swojej ofercie posiadamy również zestawy MT Multitype z wymiennymi mocowaniami typu „A”, „B”, „C”, „D”, „F”, jednak radzimy to rozwiązanie traktować jako ostateczność.

Działająca prężnie na naszym rynku gdyńska firma AERO/OXIMO wprowadziła do swojej oferty kilkadziesiąt dedykowanych zestawów przednich wycieraczek wyprofilowanych specjalnie pod konkretne modele aut. Różnica między zestawami uniwersalnymi, a dedykowanymi może być z pozoru niewielka, lecz dla pracy wycieraczki, dokładnego oczyszczania szyby oraz obciążenia silniczka wycieraczki - kolosalna! Wszystkie dedykowane zestawy znajdziecie poprzez MENU WYCIERACZKI. Możecie o nie zapytać również drogą telefoniczną lub mailową.

Co z wycieraczkami tylnej szyby?

AERO/OXIMO posiada w swojej ofercie także wycieraczki tylnej szyby. Dla części aut są to wycieraczki o zwyczajnym mocowaniu typu „U”. Dla innych, gdzie producenci wprowadzili drobną modyfikację systemu zapięcia lub kształtu/konstrukcji wycieraczki, powstały specjalne modele wycieraczek WR tylnych dedykowanych dla konkretnych modeli aut. Również znajdziecie je poprzez MENU WYCIERACZKI. W razie wątpliwości zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Kategorie

Płacę przez PayU

FAQ

Kontakt

Uruchomiliśmy nowy lokal na Pradze Południe! Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub odwiedź nas. Z przyjemnością odpowiemy na pytania i pomożemy w zakupach.

Warszawa Praga: ul. Siennicka 23
pon-pt (10-18)
tel. 501 216 900

Telefon:  501 388 477
 
Theme skin