Regulamin sklepu WycieraczkiOXIMO.pl

1. Internetowy Sklep „WycieraczkiOXIMO.pl” działający pod adresem www.wycieraczkioximo.pl prowadzi działalność handlową w zakresie sprzedaży detalicznej części i akcesoriów motoryzacyjnych. Sklep „WycieraczkiOXIMO.pl” prowadzi sprzedaż wysyłkową wyłącznie na terenie Polski.

2. Właścicielem Internetowego Sklepu „WycieraczkiOXIMO.pl” jest Krzysztof Połeć - osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą, z siedzibą: w Warszawie przy ul. Kasprzaka 96.

3. Nr REGON 002022603. NIP 527-025-07-03, Firma uzyskała wpis do ewidencji działalności gospodarczej pod numerem 245827. Organem rejestrującym jest Delegatura Biura Działalności Gospodarczej i Zezwoleń Urzędu m.st. Warszawy dla Dzielnicy Praga Południe.

4. Wszystkie towary oraz usługi oferowane przez Sklep „WycieraczkiOXIMO.pl” objęte są podatkiem VAT. Do każdego zamówienia dołączamy paragon fiskalny a na życzenie klienta po podaniu numeru NIP: fakturę VAT.

5. Zawarcie umowy następuje z chwilą złożenia zamówienia przez Kupującego. Realizacja zamówień płatnych za pośrednictwem systemu płatności elektronicznych oraz kart płatniczych następuje po zaksięgowaniu wpłaty Kupującego przez system PayU.

6. Zamówienia realizowane są w dni robocze, tego samego dnia w przypadku zamówień złożonych do godziny 14:00 lub w przypadku pozostałych zamówień: dnia następnego. Wysyłki nie są realizowane w weekendy i święta.

7. Koszt wysyłki firmą kurierską FedEx wynosi 15 zł dla każdego zamówienia niezależnie od ilości zamówionych przedmiotów. Czas dostawy z reguły wynosi 24 godziny, w niektórych przypadkach z przyczyn niezależnych mogą wystąpić opóźnienia.

8. Możliwy jest odbiór osobisty towaru w siedzibie firmy na ul. Kasprzaka 96 w Warszawie. W takim przypadku osoba kupująca nie ponosi kosztów z tytułu dostawy.

9. W okresie dziesięciu dni od dostarczenia zamówionego towaru, Kupujący ma prawo do odstąpienia od umowy. Warunkiem zwrotu jest nienaruszony stan towaru oraz opakowania.

10. Przekazywane w procesie rejestracji dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w celu realizacji umowy. W przypadku wyrażenia zgody, dane są przetwarzane również w celu informowania o nowych produktach, usługach oraz promocjach oferowanych przez Sklep „WycieraczkiOXIMO.pl”. Dane osobowe nie są udostępniane innym podmiotom dla celów marketingowych. Kupujący ma prawo wglądu do swoich danych, żądania ich korekty lub uzupełnienia oraz ich usunięcia. 

Podstawa Prawna: Art. 2 pkt. 4 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.); Art. 9 Ustawa z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny, (Dz. U. Nr 22, poz. 271 ze zm.); Art. 385 Kodeksu cywilnego (Dz. U. Nr 16, poz. 93 ze zm.).

Kategorie

Płacę przez PayU

FAQ

Kontakt

Uruchomiliśmy nowy lokal na Pradze Południe! Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub odwiedź nas. Z przyjemnością odpowiemy na pytania i pomożemy w zakupach.

Warszawa Praga: ul. Siennicka 23
pon-pt (10-18)
tel. 501 216 900

Telefon:  501 388 477
 
Theme skin