O nas

Nasz sklep to firma z tradycjami. Działamy na polskim rynku od przeszło 20 lat pod tą samą lokalizacją! Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub odwiedź nas w naszym punkcie w centrum Warszawy. Z przyjemnością odpowiemy na pytania i pomożemy w doborze odpowiednich akcesoriów i wycieraczek.

Czemu AERO/OXIMO?

AERO/OXIMO to najwyższa jakość w przyjaznej cenie. Produkowane w Gdyni wycieraczki swoją wytrzymałością, precyzją pracy, wykonania biją na głowę konkurencję, w tym również produkty z wyższych półek cenowych. Pióra wycieraczek pokryte są delikatną siliconową powłoką zapewniającą doskonałe przyleganie do szyby oraz cichą, dokładną i nieobciążającą silnika wycieraczek pracę.

Dziś wycieraczki zakupić można w dowolnym hipermarkecie, na stacji benzynowej, jednak - poza też istotnym aspektem zastosowanych w niej materiałów - pozostaje kluczowa kwestia kompatybilności.

Istnieją dziesiątki różnych systemów zapięć, zależnie od modelu mocowanie znajduje się na różnych wysokościach wycieraczki, wiele aut stosuje wycieraczki przeciwbieżne, co również powoduje że lewa i prawa strona diametralnie się różnią, nawet w przypadku najprostszych zapięć typu U może występować różnica w szerokości zaczepu, co jest szczególnie znamienne w przypadku wycieraczek tylnej szyby.

Stosowanie rozwiązań typu multiklipy (wymienne adaptery) czy niekompatybilnych zapięć może skutkować kołysaniem się wycieraczki, rysowaniem szyby, czy w najgorszym wypadku uszkodzeniem silniczka wycieraczki.

Nad naszą ofertą pracowaliśmy przez wiele miesięcy, to co znajdziecie w naszym sklepie, to nawet nie setki, a tysiące kombinacji z uwzględnieniem modyfikacji, wyjątków, idealnie dopasowanych do potrzeb konkretnego modelu z podziałem na lata i warianty danego auta, aspekty techniczne, jak i estetyczne. Zdaj się na nasze doświadczenie!

Odwiedź nas!

Od grudnia 2015 funkcjonuje nasz nowy punkt na Pradze Południe przy skrzyżowaniu ulic Siennickiej i Dwernickiego, niedaleko ronda Wiatraczna. Przystanek RKS Orzeł, autobusy 102, 173, 202, 315. Adres: Siennicka 23.

Kategorie

Płacę przez PayU

FAQ

Kontakt

Uruchomiliśmy nowy lokal na Pradze Południe! Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub odwiedź nas. Z przyjemnością odpowiemy na pytania i pomożemy w zakupach.

Warszawa Praga: ul. Siennicka 23
pon-pt (10-18)
tel. 501 216 900

Telefon:  501 388 477
 
Theme skin