Nosidełko Sparco ISOFIX F300i RD

Ten produkt nie jest już dostępny

F300i

399,00 zł

Krótki przegląd

Nosidełko ISOFIX dla dzieci do 18 miesiąca z systemem mocowania ISOFIX / pasy bezpieczeństwa, z homologacją ECE R44/04 firmy SPARCO.

Więcej informacji

NOSIDEŁKO ISOFIX do bazy F300i FIX w kolorze czerwonym

Grupa: 0
Waga: 0 - 13 kg
Wiek: 0 - 18 miesięcy (około)
System mocowania: ISOFIX / PASY BEZPIECZEŃSTWA
Homologacja: ECE R44/04

• System ISOFIX kotwiczy bazę bezpośrednio do mocowań ISOFIX samochodu minimalizując w ten sposób margines błędu podczas instalacji fotelika
• Nosidełko zatrzaskuje się łatwo do bazy
• Podparcie pod nogi dodaje stabilności, mechanizm przyciśnij/zwolnij - obsługa możliwa jedną ręką

Firma Sparco to największy i najbardziej renomowany na świecie producent wyposażenia z zakresu bezpieczeństwa do aut wyścigowych, rajdowych, szeroko znany w Formule 1, WRC, serii wyścigów NASCAR i nie tylko. W rozwiązaniach stosowanych w fotelikach Sparco wykorzystujemy nasze wieloletnie doświadczenie z rajdów samochodowych, najbardziej innowacyjne technologie z zakresu bezpieczeństwa, gotowe intuicyjne rozwiązania, które ułatwiają codzienne życie w trosce o Twoje dziecko.

Nasze produkty to nie tylko jakość, precyzja wykonania, niebanalny design, a przede wszystkim bezpieczeństwo. Współczesny fotelik samochodowy to znacznie wiecej niż zwykłe siedzisko. SPARCO to foteliki z zaawansowanymi lecz intuicyjnymi rozwiązaniami - łatwy montaż to jednen z naszych największych atutów.

Testowaliśmy ruchome części fotelików i ich mechaniczne właściwości. Przeprowadziliśmy także testy wypadkowe, by sprawdzić, czy spełniają najwyższe wymogi bezpieczeństwa. Wszystkie tapicerki można zdejmować i prać w temperaturze 40 stopni. Wszystkie foteliki SPARCO dla dzieci posiadają certfyfikaty, będące znakiem najwyższego poziomu bezpieczeństwa i jakości.

Related Products

Kategorie

Płacę przez PayU

FAQ

Kontakt

Uruchomiliśmy nowy lokal na Pradze Południe! Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub odwiedź nas. Z przyjemnością odpowiemy na pytania i pomożemy w zakupach.

Warszawa Praga: ul. Siennicka 23
pon-pt (10-18)
tel. 501 216 900

Telefon:  501 388 477
 
Theme skin